Haberler ve Etkinlikler

Kavak 19 Mayıs Ortaokuluna Fen Laboratuarı açılışını yaptık.

02.06.2016 Haber


    

Bugün şirketimizin kurucusu ve ortağı Sn.Ahmet Yaşar E&A İnşaatın katkılarıyla Kavak 19 Mayıs Ortaokuluna yapılan Fen Laboratuarının açılışına katıldı. Açılışta İlçe kaymakamı Sn.Mevlüt Şekerci yapmış olduğumuz katkılardan dolayı plaket takdim etti. Geleceğin gençlerin elinde olduğuna inanan firmamız kurucuları "Eğitime yatırım geleceğe yatırımdır" düşüncesiyle eğitime destek olmaya bundan sonra da devam edecektir.

 

Vega Bahçe Evleri Açılışımızı Yaptık

15.05.2016 Etkinlik

Vega Bahçe Evleri açılışımızı bu pazar Vega Bahçe Ofisinde gururla düzenledik. Yaklaşık 8 ay önce başlayan Vega Bahçe Evleri projemizi hedeflenenden daha hızlı ilerliyor.  Vega Bahçe Evleri toplam 76 daire ve 4 Bloktan oluşmaktadır. Projemizde Havuz, Sauna , Fitness , Lokal ,Çocuk oyun alanları ve 24 Saat Güvenlik yer almaktadır. Projemizin tamamını 2017 Sonunda bitirmeyi planlıyoruz. Mayıs 15 Olarak dairelerimizin yarısından fazlası satılmış durumdadır. Yeni Fiyat artışından etkilenmemek için sizde Vega Bahçe'de dairenizi ayırtın. 

Etkinliğimize Katılan Tüm Müşterilerimize, Çalışma Arkadaşlarımıza ve Aile Dostlarımıza teşekkürü borç biliriz. 

Saygılar 

E&A İnşaat

 

Facebook Takipçilerimiz logosunu seçti. İşte o logo...

03.10.2015 Haber

Vega Bahçe evleri için facebook sayfamızda başlattığımız Vega Bahçe logosunu arıyor adlı yarışmamız sonuçlandı. Açık ara beğeni alarak kazanan "Vega Bahçe Kelebeği" isimli logomuz birinci oldu . Tüm takipçilerimize katılımlarından ve bize bu güzel logoyu kazandırdıklarından dolayı çok teşekkür ederiz. Vega Bahçe projemizin iç tasarımla devam etmekte sayfamıza Vega Bahçe kayıt sayfamıza kayıt olan müşterilerimiz ilk olmak üzere çok yakında sizlerle paylaşacağız.Vega Bahçe Logosunu Arıyor...

21.09.2015 Haber

E&A İnşaat Facebook Sayfamızda başlattığımız "Vega Bahçe Logosunu Arıyor" Adlı kampanyamız büyük ilgi görüyor.

Dünya'dan farklı profesyonel tasarımcılara hazırlattığımız ve yaklaşık bir aydır üzerinde titizlikle çalıştığımız logoları facebook sayfamızda görücüye çıkardık. Toplam 6 özel logoyu takipçilerimizin seçmesi için başlattığımız sosyal medya kampanyası şimdiden büyük ilgi çekmiş görünüyor. Takipçilerimiz logolara ait resimleri beğenerek kazanmasını istedikleri logoyu öne çıkartıyorlar. 3 gün sürecek olacak "Vega Bahçe Logosunu Arıyor" adlı yarışma sonunda Vega Bahçe projemiz logosuna kavuşacak. Kazanan logoyu yine facebook saydamızda takipçilerimle 3ncü günün sonunda paylaşacağız.

Eğer sizde birinci seçmemizde yardımcı olmak istiyorsanız kampanyamıza www.facebook.com/eainsaatsamsun linkinden ulaşabilirsiniz.

Vega Bahçe Projemize Start Verdik

24.08.2015 Haber

Vega Evleri - Atakum projemizi tamamiyle bitirmenin ardından İlkadım bölgesinde ki Vega Bahçe projemize bugün itibariyle start vermenin ayrı bir gururunu yaşıyoruz. Vega Bahçe Projesinin ilk etabı A ve B blokların temel atma işlemlerinide bu hafta içinde gerçekleştiriyoruz . Toplam 4 blok halinde ki projemizin bitimini 3 yıl olarak hesapladık. A ve B Bloklarının bitiş süresi 2 yıl olarak hesaplandı.

Projemizin 3D görüntülerini çok yakında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalınız.

 

 

 

 

 

 

 

Vega Evlerini bitirdik . Artık Çevre düzenlemesi yapıyoruz.

28.05.2015 Haber

Vega Evlerini projemizi 15 ay kadar kısa bir sürede bitirmenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi bizim için ayrı bir onur. Şu an projemizde son aşama olan çevre düzenlemesini yapıyoruz. Doğal gaz sistemi ana hat bu hafta itibariyle bağlanmıştır. Gerekli başvuruları yapan daire sahipleri doğal gaz kullanmaya başlamıştır. Atakum belediyesi ile yaptığımı görüşmeler sonrası ise asfaltlama çalışması çok yakında başlıyor.Yetenekli Geleceklerimizden Muhteşem Konser Gecesi.

28.04.2015 Etkinlik

Karadeniz flarmoni orkestrası ile birlikte yürüttüğümüz etkinlikte firmamız E&A İnşaat sponsorluğu altında Samsunlu yetenekli gençlerimiz Atakum kültür mekezi opera salonunda buluştu. Orkestra Şefi Mikhail İskrov yönetiminde ve flarmoni orkestrası eşliğinde, yetenekli gençlerimiz Kerem Ernur , Beste Yıldırım, Zeynep Özkürt, İdil Topal, Duru Ersoy, Yağmur Soykan , Sevinç Işıkveren ,İpek Karagöz konuklarımıza muhteşem bir gece yaşattılar. E&A İnşaat kültür ve sanata önümüzdeki zaman içinde daha fazla sponsorluk ve yatırım yaparak sosyal sorumluluk görevini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Vega Evleri tanıtım etkinliği.

08.02.2015 Etkinlik

Vega Evleri bu pazar Samsunlu misafirlerimizi Vega Evleri tanıtım etkinliğinde ağırladı. Davete 300 kişiye yakın konuğumuz teşrif etti. Davete katılan konuklaramıza ayrıca çok teşekkür ederiz. Etkinliğimizde örnek dairelerimiz konuklarımıza tanıtıldı, güzel müzikler eşliğinde kokteyl yiyecek ve içecekler servis edildi, Etkinliğimizde konuklarımız şirket yetkililerimizden firmamız ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı buldular. Aynı zamanda ödeme seçenekleri ve krediler hakkında detaylı bilgi vermek için etkinlikle Ziraat Bankası yetkilileri hazır bulundu.Konuklarımızı değerli bir zaman yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki projelerde daha büyük katılımlı yeni etkinlikler planlıyoruz. Bize değer veren ve davetimize gelen tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.