VEGA BAHÇE BURADA YÜKSELİYOR
Samsun'un Yeni Merkezinde Yükselen Bir Değer.

Vega Bahçe evleri Samsun’un yeni yaşam ve iş merkezi olan İlkadım Derebahçe’ye değer katan bir proje olarak geldi. Vega Bahçe konum olarak Atasam hastanesi, Medicana hastanesi, Piazza Alışveriş Merkezine yürüme mesafesinde. Özel Başarı koleji, Fezaberk Kolejleri, Güzel Sanatlar lisesi gibi bir çok özel ve devlet okulu ile iç içe. Toplu ulaşım araçlarıyla da ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir mevkii. Çalışmaları devam etmekte olan raylı sistem bölgeye ayrı bir değer katmakta.

Aktivitenin Ve Mutluluğun Olduğu Bir Proje.

Vega Bahçe evleri toplam 6500 metre kare alan üzerine 4 blok ve 10 katlı binalardan oluşmakta. Toplam 76 konutluk bu projede büyük ve çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna, dinlenme ve çocuk oyun alanları, maç izlemek ve ailelerin buluşma yeri olarak tasarlanan aile lokali ve otopark alanı yer almaktadır. Ayrıca Vega Bahçe’de 7/24 hizmet veren güvenlik görevlileri olacaktır.

Tasarım ve Kalite Her Yerde.

Projesi tamamlanan Vega Evleri -Atakum projemizi teslim alan müşterilerimiz, Firmamızın tasarıma ve detaylara ne kadar çok önem verdiğini iyi bilirler. Bu yeni projemizde ise Orkun Bulut tasarım ve İç Mimarlık stüdyosu ile birlikte çalıştık. Konsept olarak tasarımı bir bütün olarak ele aldık. iç ve dış tasarımın uyumuna azami özen gösterdik. Tüm dairelerde tasarımla uyumlu A sınıfı granitler, döşemeler, ve evyeler seçtik. Daire içlerinde özel ses yalıtımı, dış cephede ise yüksek verimli ısı yalıtımı kullandık . gözle görülmeyen malzemelerde dahi yüksek kalite en yeni teknoloji ürünler ve markalara yer verdik.

Güven Değer Katar, Kazanç Yaratır.

E&A firması olarak güvenin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Uzun yıllardır yurt dışı ve yurt içinde yaptığımız girişimlerde ve projelerde firma olarak güveni esas aldık. İnşaat alanında en son yaptığımız Vega Evleri-Atakum projemiz, yüksek güvenin oluştuğu ortamda müşterilerimizin nasıl kazançlı çıktığının en somut örneğidir. Projede erken yer alan müşterilerimiz, proje daha bitmeden Aldıkları dairelerin yüksek değer kazanmasının mutluluğunu yaşadılar. Vega Evleri Atakum; Samsun’da kendi öz sermayesi ile hiç hız kesmeden yükselen, inşaatı bitmeden tamamı satılan, söz verildiği tarihte anahtarları teslim edilen ve kazandıran bir proje olarak müşterilerimizin hafızasına kazınmıştır. Bu yeni projemiz olan Vega Bahçe’de de aynı güven esasını temel alıyoruz. Hem güzel bir yuvanız olsun hem de kazanın istiyoruz.

6500 Metre2 Yüz Ölçümü
Mutfak ve Salon

Sade ve göz yormayan tonlar. Granit tasarım zemin ve akrilik leke tutmayan Self-Dyno stoperli çekmeceler ve dolaplar. Corian® anti-bakterial modern tasarım mutfak tezgahı, tasarımla bütünlenmiş kahvaltı masası. Mutfakta size engel olmayan tasarımla bütünleşmiş gömme buzdolabı alanı. Salonda birinci sınıf döşemeler ve özel ses yalıtımı.

Yatak Odası tasarımı

Mimariyle bütünleşmiş bir yatak odası. Suite tarz yatak odasında giyinme odası ve gardırop. Birinci sınıf döşeme, özel ses yalıtımı. Özel tasarım ve modern ebeveyn banyosu hızlı erişim ve kullanımınız düşünülerek tasarlandı.

Hemen Arayın ! 0362 230 40 79

Tatil Tadında Hayat Sizi Bekliyor

Eğlence ve Dinlenme alanları

Çocuk ve büyük havuzu birbiriyle ayrı ve işlevsel. Çocuklar için tasarlanmış oyun grubu ve basket alanı. Sosyal tesis ve aile lokali. Spor için fitness salonu, rahatlamanız için sauna ve duş. Tümü Vega Bahçe’de sizin hizmetinizde.

Merkezi Pay Ölçer Isıtma Sistemi

Tüm Dairelerde kullanılacak payölçer sistemli merkezi ısıtma ekstra %10 tasarruf sağlamakta. Harcadığınız kadar ödeyerek bütçenize ekstra destek sağlıyor.

Ses Yalıtımı

Aileniz içinde konuştuklarınız sizinle kalsın diye binada ısı yalıtımının yanında tüm daireler de ses yalıtımı sistemi kullandık.

Hemen Arayın ! 0362 230 40 79
KAT PLANI
Vega Bahçe 4+1 Daireden Daha Fazlası

Vega Bahçe evlerinde tasarımında modern yaşam planını ve pratikliği esas aldık. Yaşayacağınız yer kullanışlı olsun istedik. Detayların yaşam alanınızda bir engel olmaması için özen gösterdik. Oda sayısını geniş bir ailenin ihtiyaçlarını karşılaması için dizayn ettik. Balkonları mümkün olduğu kadar günlük yaşamınıza katmak istedik. Artık ebeveyn banyonuz ana banyo kadar kullanışlı ve zevkli. Antredeki vestiyer dahi tasarımın bir parçası. Buz dolabının karşınıza büyük ve çok yer kaplayan bir kütle olarak çıkmaması için mutfağınıza yenilikçi bakış getirdik.

Detaylar..

NEREDEYİZ ?
Derebahçe Mahallesi, 633. Sokak, No:9 İlkadım SAMSUN 55060
YOL TARİFİ
VEGA BAHÇE GALERİ